آسایار

سامانه اتوماسیون آسایار وظیفه مدیریت و کنترل فرآیند ارائه خدمات در سازمان اورژانس کشور از لحظه تماس مددجو تا زمان پایان مأموریت را بر عهده دارد.این محصول برای اولین بار در سطح کشور براساس نیازهای سازمان اورژانس کشور طراحی، تولید و به بهره برداری رسیده است.

عرضه محصول

این سامانه در سال 1383 در دستور کار این مجموعه قرار گرفت. نمونه اولیه سامانه در سال 1390 طراحی، تولید و به بهره برداری رسید. مزایا، محاسن، بازدیدها و تشکیل کارگروه های مشترک استانی و کشوری و اعلام نیازهای سطح کشور باعث شد تا ورژن دوم سامانه در سال 1391 و ورژن سوم در سال 1393 طراحی، تولید و به بهره برداری برسد. این سامانه در سال 1390 در مراکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان کرمان و آذربایجان شرقی نصب، راه اندازی گردیده و تاکنون در حال بهره برداری می باشد. با توجه به مزایا و محاسن سیستم، این سامانه از سوی وزارت بهداشت و درمان به عنوان پروژه ملی معرفی و در کلیه دانشگاه های علوم پزشکی سطح کشور درحال بهره برداری می باشند.

اورژانس

ویژگی های محصول

  1. ارائه خدمات اورژانس پیش بیمارستانی به صورت مکانیزه
  2. نظارت دقیق جهت بهبود کیفیت و نحوه ارایه خدمات
  3. اصلاح زمانهای ماموریت(کاهش چشمگیر شاخص ها)
  4. سهولت بهره برداری و ارتقاءرضایت مندی شغلی
  5. بایگانی،حفاظت وامنیت بالای پرونده مددجویان بهمراه کلیه مستندات(پرونده سلامت ایرانیان)
  6. اتخاذ تصمیمات مدیریتی واستراتژی مبتنی بر داده های آماری
  7. پاسخ گویی به مکاتبات مراجع قانونی و شکایات

طراحی محصول

دانش فنی سامانه با تکیه بر استعداد و توانایی های فنی متخصصان شرکت بدست آمده است.نیازسنجی اصلی سامانه در مدت هفت سال با تشکیل جلسات کارگروه استانی و کشوری کسب و با توجه به شناخت کافی تیم تحلیل از فرآیندهای موجود در سیستم مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی با دقت انجام پذیرفته و با تکیه بر توان فنی تیم، محصول نهایی بر اساس نیاز سازمان اورژانس کشور طراحی گردیده است.

بهره برداران آسایار

سرویس ارائه خدمات 24 ساعته

پراکندگی مشتریان ما برای محصول آسایار در سراسر کشور میباشد، که تیم پشتیبانی مجرب به صورت 24 ساعته در طول تمامی ایام سال امکان بهره برداری بی وقفه را برای مشتریان ما ایجاد می نماید.